Zostaňte informovaní:

Neviete akú halu si vybrať?

Odpovedáme na najčastejšie otázky.

Aký je účel stanovej haly?

Podľa toho, či potrebujete stanovú halu na skladovanie a uchovávanie materiálov, alebo na usporiadanie akcie, vyberieme pre Vás tie správne materiály. Účel stanovej haly určuje jej zloženie, počnúc konštrukciou, končiac dokončovacími prvkami.

Uveďte konečný dátum realizácie objednávky

Je to dôležité, pretože samotná montáž stanovej haly môže trvať od jedného dňa až po celý týždeň. Čas montáže závisí od viacerých faktorov: Veľkosť a výška stanovej haly, opláštenie stien a podklad, na ktorom má hala stáť.

Ako pripraviť podklad do halu?

Podklad pre stanovú halu by mal byť vyrovnaný a vytvrdený. V prípade sypkého podkladu sa oplatí použiť betónové kôstky. Poskytneme Vám kompletnú dokumentáciu potrebnú na prípravu terénu pre stanovú halu.

Akú veľkú halu potrebujete?

Zvážte, akú dĺžku a šírku stanovej haly potrebujete. Veľkosť priamo ovplyvňuje cenu. Pamätajte, že veľkosť haly by mala byť určená aj veľkosťou pozemku alebo podkladu, na ktorom bude hala postavená.

Na akom podklade bude hala stáť?

Halu na tvrdých podkladoch, ako je asfalt alebo betón, upevňujeme rozpernými skrutkami a na trávu a štrk používame kotvy z oceľových tyčí. Zamyslite sa nad tým, na akom podklade bude stáť Vaša stanová hala. Podklad pre stanovú halu by mal byť vyrovnaný a vytvrdený. V prípade sypkého podkladu sa oplatí použiť betónové kôstky.

V akom ročnom období budete halu staviť?

Podľa toho, či má byť stanová hala otvorená celoročne alebo nie, vyberieme vhodnú halu. Vyrábame haly pre najnižšiu snehovú a veternú zónu, ale na požiadanie vyrobíme aj stanovú halu pre špecifické zaťaženie.

Odpoveď na vyššie uvedené otázky urýchli proces dokončenia vašej objednávky

Prejdite na kartu kontakt alebo nám zavolajte!

Skontaktuj się z nami

Napisz do nas, lub skontaktuj się telefonicznie. Odpowiemy na Twoje pytania i wątpliwości.

Servicio.

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.