Zostaňte informovaní:

Skladové haly

Potrebujete rýchlo postaviť skladové priestory?

Máme skladové haly dostupné ihneď! Inštalácia do 24 hodín kdekoľvek na Slovensku! Haly v rôznych šírkach: 5 m, 10 m, 15 m, 20 m, 25 m a 30 m. Dĺžka hál je neobmedzená, predlžovanie každých 5 m.

Výška bočnej steny: 2,5 m, 3 m, 4 m, 5 m, 6 m.
Nosná konštrukcia je vyrobená z hliníkových profilov spojených oceľovými vložkami. Pokrytie strechy PVC plachtou, zakrytie bokov trapézovým plechom alebo sendvičovým panelom.

Kontaktuj nás:

tel. +48 662 324 385 Agnieszka Piechocińska

tel. +48 737 40 40 40 Agnieszka Ołenicz
tel. +48 606 676 678 Roman Kulczycki
sprzedaz@namplan.pl

Veľkosti skladových hál

Vybrané realizácie skladových hál

Pozrite si vybrané realizácie skladových hál pre našich zákazníkov

Najobľúbenejšie doplnky do skladových hál

Najčastejšie vyberané doplnky do skladových hál

Steny z trapézového plechu

Jednou z možností stien v našich stanových halách sú steny z odolných trapézových plechov T18 alebo T35 s hrúbkou 0,55 mm.

Steny zo sendvičového panelu

Štandardne používame sendvičový panel s hrúbkou 60 mm. Na požiadanie používame panely s hrúbkou 40-100 mm.

Boky z plachty

Plachtový materiál, z ktorého vyrábame strešné a stenové opláštenie, má certifikáty nehorľavosti a gramáž až 650g/m2. Štandardná farba v našej ponuke je biela.

Podhľad proti kondenzácii vodných pár

Podhľad proti kondenzácii vodných pár
Vyrobený z paropriepustného materiálu, zhromažďuje a odvádza vlhkosť vznikajúcu v dôsledku teplotného rozdielu vo vnútri a zvonku stanovej haly, čím chráni obsah skladu. Membrána navyše zlepšuje tepelnú izoláciu strechy.

Posuvné brány na rámoch

Posuvné brány na rámoch
Vykonávame posuvné brány na ľubovoľnej stene skladovej haly. Posuvné brány v závislosti od ich umiestnenia môžu mať šírku až 8 m a výšku 6 m.

Strecha neprepúšťajúca slnečné svetlo

Dodatočná membrána chrániaca obsah skladu pred ohrevom slnečnými lúčmi. Používa sa na skladovanie potravinárskych výrobkov, technických plynov a iných produktov citlivých na vysoké teploty.

Technické osvetlenie

Inštalujeme LED alebo halogénové osvetlenie určené do stanových hál. Po obdržaní rozmerov skladovej haly navrhujeme vhodné riešenia v oblasti osvetlenia.

Skladové haly – projektovanie, výstavba a prenájom

V Namplan si dobre uvedomujeme dôležitosť efektívnych logistických riešení – či už prekládky alebo skladovania. Vďaka našim niekoľkoročným skúsenostiam dokonale rozumieme očakávaniam trhu – dôveruje nám už viac ako 5000 zákazníkov z Poľska a zahraničia.

Namplan sa zaoberá výstavbou skladových hál rôznych veľkostí, ktoré sú určené pre rôzne sektory a odvetvia činnosti našich zákazníkov. Nami navrhnuté konštrukcie môžu mať rôzne podoby – všetko v závislosti od očakávaní zákazníkov.

Prenájom skladových hál je pre nás rovnako dôležitý – ponúkame dopravu konštrukcie na určené miesto, ako aj jej montáž a prípadnú demontáž. Vďaka nami ponúkaným skladovým halám budú môcť zákazníci efektívne skladovať produkty bez obáv z ich poškodenia alebo vystavenia nepriaznivým poveternostným vplyvom. Skladové haly je možné na želanie zákazníka vnútorne rozdeliť s určením miesta na skladovanie rôznych druhov výrobkov. Existuje tiež možnosť oddeliť sociálne miestnosti pre zamestnancov.

Špičkové skladové haly od Namplan

Našim zákazníkom ponúkame skladové haly najvyššej kvality a bezpečnostného štandardu. Skladové haly v našej ponuke majú rôzne typy bočných stien. Vyrábame ich z veľmi odolného trapézového plechu T18 alebo T35, ktorý má hrúbku 0,55 milimetra. Druhou možnosťou sú steny zo sendvičových panelov s hrúbkou 60 milimetrov. Na špeciálne želanie našich zákazníkov používame aj panely s hrúbkou 40 až 100 milimetrov.

Našim zákazníkom ponúkame aj boky haly z plachty – používame ich na bočné steny a strechy. Nami ponúkané plachty majú certifikát nehorľavosti a ich gramáž je až 650 g/m2. Štandardne ich ponúkame v bielej farbe.

Prenájom skladových hál je mimoriadne dôležitý, preto ponúkame podhľady najvyššej kvality, aby sme zabezpečili spokojnosť našich zákazníkov. Našim zákazníkom ponúkame podhľady, ktoré zabraňujú kondenzácii vody – sú vyrobené z paropriepustného materiálu, ktorý zachytáva a odvádza vlhkosť vznikajúcu v dôsledku teplotných rozdielov vo vnútri a vonku haly. Skladové haly vybavujeme posuvnými bránami na rámoch – v závislosti od ich umiestnenia môžu mať šírku 8 metrov a výšku 6 metrov. Namplan ponúka aj strechu, ktorá zaručí nepriepustnosť slnečného svetla – to je mimoriadne dôležité pri skladovaní napríklad potravín alebo materiálov citlivých na vysoké teploty. Pre pohodlie používania našich hál ponúkame možnosť inštalácie technického osvetlenia – halogénového alebo LED.

Celoročne zateplené haly

Naše produkty sú prispôsobené na celoročné používanie. Naša ponuka okrem iného zahŕňa: skladový stan, ktorý vytvára optimálne podmienky na skladovanie potravín. Niektoré tovary však vyžadujú vyššiu teplotu, preto Vám v tomto prípade vieme ponúknuť zateplené skladové haly. Vyrábame ich zo špeciálnych materiálov, s použitím štruktúry, ktorá zabezpečuje dobrú tepelnú izoláciu. Skladový stan je možné veľkostne prispôsobiť konkrétnym potrebám, a preto je praktickou alternatívou k tradičným skladom. Nami ponúkané zateplené haly sú ako stvorené na uskladnenie rastlín v zimnom období alebo iného tovaru, ktorý musí mať určité podmienky. Takýto sklad navyše zaručuje väčší pracovný komfort personálu v zimnom období. Zateplené haly sú lacnejšie na údržbu ako klasické stavby a svoju funkciu plnia rovnako dobre počas celého roka bez ohľadu na poveternostné podmienky.

Odporúčame Vám zoznámiť sa s celou ponukou našej spoločnosti, ktorá zahŕňa banketové haly, stanové haly a eventové haly.

Kontaktujte nás

Napište nebo zavolejte nám. Odpovíme na Vaše dotazy

Servicio.

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.