Zostaňte informovaní:

O spoločnosti

Stanové haly – Predaj, Prenájom, Montáž, Servis

STANOVÉ HALY NAMPLAN

Predaj a Prenájom Stanových Hál

Od roku 2002 vyrábame a prenajímame stanové haly. Neustále rozvíjame a obohacujeme našu ponuku stanových hál a eventových doplnkov. V súčasnosti máme tri výrobné haly a logistické centrum v Jastrzębie-Zdrój. Spoľahlivosť a odhodlanie nám umožnili stať sa jednou z popredných spoločností v Poľsku, ktorá vyrába a prenajíma stanové haly. Spolupracujeme s inštitúciami a podnikmi v celom Poľsku a našimi hlavnými klientmi sú eventové agentúry, cateringové spoločnosti a štátne inštitúcie

Haly našej výroby sú ideálne na organizovanie vonkajších akcií, piknikov, slávností alebo príležitostných firemných akcií. Stany našej výroby sú ideálnym riešením aj ako jazdiareň pre kone, sezónne predajne alebo zastrešenie klzísk.

Našim zákazníkom zabezpečujeme dopravu a montáž haly v cieľovom meste. Naše skúsenosti a zmysel pre detail nám umožňujú byť si istí, že splníme Vaše očakávania.

ČO ROBÍME?

Špecializujeme sa na nasledujúce oblasti

Predaj

Zaoberáme sa výrobou, predajom a dodávkou stanových hál na území celej krajiny.

Prenájom

Našou špecialitou je rýchla reakcia a prenájom na „ťažké“ termíny. Prenajímame stanové haly, staráme sa o spokojnosť zákazníkov.

Servis

Zaoberáme sa servisom stanových hál akéhokoľvek výrobcu. Dodávame aj náhradné diely pre stanové haly.

Kontaktujte nás

Napište nebo zavolejte nám. Odpovíme na Vaše dotazy

Servicio.

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.