Zostaňte informovaní:

Banketové haly

Ponúkame prenájom stanových hál s exkluzívnym vybavením na firemné akcie, bankety a svadby

Banketové haly môžu mať šírku od 10 do 30 metrov. Modulárna konštrukcia z hliníka umožňuje predĺženie hál každých 5 metrov. To dáva možnosť vyrobiť halu ľubovoľnej dĺžky.

Ponúkame široký sortiment vybavenia hál, okrem iného: transparentné steny, slávnostná výzdoba, stoly a stoličky s ozdobnými poťahmi alebo elegantné lustre.

Kontaktuj nás:

tel. +48 662 324 385 Agnieszka Piechocińska

tel. +48 737 40 40 40 Agnieszka Ołenicz
tel. +48 606 676 678 Roman Kulczycki
sprzedaz@namplan.pl

Veľkosti banketových hál

Najpopulárnejšie veľkosti banketových hál a spôsob ich predĺženia

Vybrané projekty banketových hál

Pozrite si vybrané projekty banketových hál pre našich zákazníkov

Najobľúbenejšie doplnky do banketových hál

Najčastejšie vyberané vybavenie banketových hál

Ozdobné lustre

Osvetlenie banketovej haly zabezpečujú štýlové a elegantné lustre.

Stoličky a stoly

Poskytujeme sedenie až pre 1500 osôb. Máme skladacie stoličky, banketové stoličky, okrúhle stoly a koktailové stoly. Stoličky a stoly sú na želanie zdobené poťahmi.

Podlahová krytina

Podlahová krytina je prvkom, ktorý výrazne zlepšuje vzhľad banketových hál. Je dostupný v niekoľkých farbách, ktoré ladia s dekorom banketových hál.

Drevená podlaha

Podlaha z borovicového dreva na oceľovo-hliníkovom ráme. Skvele sa hodí ako parket do banketovej haly. Podlaha z borovicového dreva nie je drahá, dodáva interiéru jedinečnú atmosféru a eleganciu a vyznačuje sa značnou odolnosťou.

Ohrievače a klimatizácie

Výber správneho klimatizačného zariadenia umožňuje znížiť náklady na udržiavanie správnej teploty. Banketové haly vybavujeme výkonnými klimatizáciami prispôsobenými rozmerom stanových hál.

Priehľadné steny

Banketové haly môžu byť vybavené stenami s okenicami, priehľadnými pásmi akejkoľvek veľkosti ako aj priehľadnými strechami. Takéto riešenie poskytuje jedinečný efekt a dodatočné prirodzené osvetlenie stanu.

Banketové haly pre večierky a špeciálne akcie

Naša bohatá ponuka zahŕňa okrem iného aj banketové haly. Vďaka nim budú môcť naši zákazníci zabezpečiť svojim hosťom nezabudnuteľné párty a špeciálne akcie. Našim zákazníkom ponúkame prenájom banketových hál, ktoré je možné umiestniť na akýkoľvek typ terénu – to všetko vďaka odolnej konštrukcii, ktorá navyše poskytuje ochranu pred poveternostnými vplyvmi. Banketové haly je možné použiť v každom ročnom období – rovnako cez deň, ako aj v noci Vďaka možnosti inštalovať v nich klimatizačný a vyhrievací systém je možné prispôsobiť vhodnú teplotu vo vnútri haly.

Ponúkame stany vyrobené z ocele a hliníka vo veľkostiach prispôsobených očakávaniam zákazníka – každý zo stanov je vyrobený v súlade s aktuálnymi bezpečnostnými normami.

Súprava so stanom obsahuje rám konštrukcie, strechu, bočné steny, slávnostný strop a osvetlenie. Banketové haly ponúkané našou spoločnosťou privezieme na určené miesto, kde sa následne naši špecialisti zaoberajú ich montážou.

Prenájom svadobných stanov
Svadby vonku sú čoraz populárnejšie. No napriek dobrej organizácii nie je možné predvídať poveternostné podmienky, preto môžeme ponúknuť svadobné stany. Dostupné sú vo veľkých rozmeroch, vďaka čomu sa do nich zmestí až 280 hostí. Vzhľadom na svoju konštrukciu vytvárajú podmienky porovnateľné s tými, aké vládnu v sálach, a preto sú naše svadobné stany modernou alternatívou k tradičným riešeniam. Poskytujú zastrešenie v prípade dažďa a chránia pred slnkom a vetrom – to znamená, že prenájom svadobných stanov nemusí byť podmienený ročným obdobím. Hala vyzerá pôsobivo a môže byť vybavená dodatočnými dekoráciami zodpovedajúcimi téme podujatia. Svadobné stany prenajímame spolu s ich montážou a dopravou na miesto určenia, čím ušetríte čas potrebný na prípravu sály.

Banketové sály a svadobné stany od Namplan

Naša spoločnosť sa už vyše 15 rokov špecializuje na výrobu stanových hál a ich prenájom. Vďaka našim skúsenostiam sme pre našich zákazníkov vyrobili takmer 4000 hál. Ponúkame produkty najvyššej kvality, ktoré sa na trhu vyznačujú tromi dôležitými vlastnosťami:

Veľmi veľká plocha – stanové haly môžu mať šírku 8 až 25 metrov. Ponúkame banketové haly s dĺžkou presahujúcou 30 metrov, ktoré splnia očakávania aj tých najnáročnejších zákazníkov.
Masívne vykonanie – banketové haly prenajaté našimi zákazníkmi môžu byť vybavené doplnkovými, elegantnými prvkami: stoly s obrusmi, lustre atď.
Špičková konštrukcia – banketové haly sú vybavené zosilnenými profilmi z hliníka, vďaka čomu je celá konštrukcia veľmi odolná a zaručuje vysokú úroveň bezpečnosti.
Prenájom banketových hál od Namplan je zárukou najvyššej kvality a bezpečnosti hostí. Svoju ponuku prispôsobujeme individuálne každému z našich zákazníkov. Naši konzultanti vďaka svojim dlhoročným znalostiam pomôžu pri výbere tej najlepšej veľkosti banketovej haly tak, aby v nej organizovaná akcia bola nezabudnuteľným zážitkom. Na špeciálne želanie našich zákazníkov inštalujeme do nami ponúkaných hál štýlové lustre, ktoré zabezpečia osvetlenie po zotmení – napríklad počas vonkajšej svadobnej hostiny.

Medzi ponúkané doplnkové prvky vybavenia haly patria: skladacie a banketové stoličky, okrúhle stoly a kokteilové stoly – na špeciálne želanie zákazníkov je možné ich ozdobiť elegantnými poťahmi. Je tiež možné inštalovať drevenú podlahu s oceľovo-hliníkovými rámami.

Vďaka nami ponúkaným banketovým halám bude každá organizovaná párty alebo akcia nezabudnuteľnou udalosťou.

Odporúčame Vám zoznámiť sa s celou ponukou našej spoločnosti, ktorá zahŕňa okrem iného aj eventové haly, skladové haly a jazdecké areály.

Kontaktujte nás

Napište nebo zavolejte nám. Odpovíme na Vaše dotazy

Servicio.

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.