Zostaňte informovaní:

Eventové haly

Naše eventové haly sú široké 5 m, 10 m, 15 m, 20 m, 25 m, 30 m, 40 m a 50 m. Dĺžka haly je neobmedzená, predlžovanie každých 5 m.
Modulárna konštrukcia je z hliníka, čo umožňuje predĺženie hál každých 5 metrov. To dáva možnosť vyrobiť halu ľubovoľnej dĺžky.
Výška bočnej steny: 2,5 m, 3 m, 4 m, 5 m alebo 6 m.

K vybaveniu haly patrí: drevené podlahy, lavice, stoličky, priehľadné steny, blockout strecha, stropy typu gala (biele a čierne), klimatizácia a kúrenie.

Ak máte akékoľvek otázky ohľadom našich služieb, zavolajte alebo napíšte:

tel. +48 662 324 385 Agnieszka Piechocińska

tel. +48 737 40 40 40 Agnieszka Ołenicz
tel. +48 606 676 678 Roman Kulczycki
sprzedaz@namplan.pl

Veľkosti eventových hál

Vybrané realizácie eventových sál

Pozrite si vybrané projekty eventových sál pre našich zákazníkov

Najobľúbenejšie doplnky do eventových hál

Najčastejšie vyberané vybavenie eventových hál

Drevená podlaha

Podlaha z borovicového dreva na oceľovo-hliníkovom ráme. Skvele sa hodí ako parket do eventovej haly. Podlaha z borovicového dreva nie je drahá, dodáva interiéru jedinečnú atmosféru a eleganciu a vyznačuje sa značnou odolnosťou.

Priehľadné steny

Eventové haly môžu byť vybavené stenami s okenicami, priehľadnými pásmi akejkoľvek veľkosti ako aj priehľadnými strechami. Takéto riešenie poskytuje jedinečný efekt a dodatočné prirodzené osvetlenie stanu.

Technické osvetlenie

Na želanie zákazníka inštalujeme v eventových halách vyhradené LED alebo halogénové osvetlenie. Konkrétne riešenia osvetlenia vieme ponúknuť po obdržaní rozmerov haly.

Sklené dvere

Naše stanové haly je možné vybaviť dvojkrídlovými sklenenými dverami s protipanickým systémom. Štandardne sú naše dvere vysoké 2,1 m a široké 2,2 m.

Javiskové platformy

Ponúkame javiskové platformy rôznych veľkostí. Radi Vám poradíme s výberom vhodného pódia pre Vašu akciu.

Lavičko-stoly

Lavičko-stoly alebo Pivné sety sú perfektným doplnkom stanových hál na rôzne druhy podujatí.

Eventové haly Namplan

Ako spoločnosť staviame eventové sály, ktoré sú ideálne pre všetky druhy príležitostí. Naše služby poskytujeme na dni mesta, jarmoky alebo pre fanzóny. Nami navrhované riešenia budú fungovať skvele za každého počasia. Dbáme na to, aby sa naše stanové haly na akcie vyznačovali vysokou kvalitou a odolnosťou voči všetkým druhom poškodenia.

Čo odlišuje naše eventové haly?

Naše eventové haly sa vyznačujú niekoľkými vlastnosťami. V prvom rade je to nepochybne exkluzívna povrchová úprava. O čo tu ide? V prvom rade sa snažíme vzhľad haly zladiť s akciou, ktorá sa v nej bude konať. Robíme to zaujímavými doplnkami, ako sú ozdobné lemovky alebo ozdobné spodky na nohy.

Naše eventové haly sa navyše vyznačujú aj zosilnením. V našich produktoch sú zosilnené hlavne hliníkové profily, vďaka čomu je celá konštrukcia stabilnejšia a dokonca umožňuje zavesenie prvkov eventového vybavenia, ako je ozvučenie a osvetlenie.

Dodatočným rozlišovacím znakom je veľkosť našich hál – ponúkame haly široké 8-25 metrov a dlhé 5, 10, 15, 20, 25, 30 a dokonca viac ako 30 metrov! Vďaka tomu sa do našich stanových hál zmestí veľké množstvo ľudí.

Spoločnosť s bohatými skúsenosťami

Vďaka našim dlhoročným skúsenostiam s výstavbou eventových stanových hál dokážeme našu prácu vykonávať rýchlo, správne a efektívne. Máme za sebou už mnoho projektov, vďaka ktorým sme schopní splniť aj tie najvyššie očakávania našich zákazníkov. S nami bude každá akcia všetkými zúčastnenými dobre zapamätaná.

Odporúčame Vám oboznámiť sa s celou ponukou našej spoločnosti, ktorá zahŕňa banketové haly, stanové haly a skladové haly.

Kontaktujte nás

Napište nebo zavolejte nám. Odpovíme na Vaše dotazy

Servicio.

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.