Zostaňte informovaní:

Jazdiareň pre kone

Ponúkame zastrešenie jazdiarní so šírkou 15 m, 20 m, 25 m a 30 m. Dĺžka hál je neobmedzená, možno ich rozširovať o 5 m dlhé moduly, napr. 30 m, 35 m, 40 m, 45 m alebo 50 m.
Najobľúbenejšie rozmery sú: 20×30 m, 20×40 m, 20×50 m, 25×40 m, 25×50 m.

Nosná konštrukcia je vyrobená z hliníkových profilov spojených oceľovými vložkami. Výška haly v bočnej stene môže byť: 3 m, 4 m alebo 5 m.

Strecha jazdiarne je vyrobená z PVC plachty. Steny haly sú zvyčajne ukončené plachtou, trapézovým plechom (T18 alebo T35) alebo sendvičovým panelom.

Haly môžu byť vybavené strešnými oknami, posuvnými bránami alebo podhľadmi zabraňujúcimi kondenzácii vodných pár.

Ak máte akékoľvek otázky ohľadom kúpy alebo prenájmu, zavolajte alebo napíšte:

tel. +48 662 324 385 Agnieszka Piechocińska
tel. +48 737 40 40 40 Agnieszka Ołenicz
tel. +48 606 676 678 Roman Kulczycki
sprzedaz@namplan.pl

Rozmery jazdiarne pre kone

Vybrané realizácie jazdiarní pre kone

Pozrite si vybrané realizácie jazdiarní pre kone pre našich zákazníkov

Najobľúbenejšie doplnky pre jazdiarne pre kone

Najčastejšie vyberané vybavenie pre jazdiarne pre kone

Priehľadné steny

Jazdiarne pre kone môžu byť vybavené priehľadnými štítovými stenami – okenice z priehľadnej plachty presvetlia halu v zamračených dňoch.

Posuvné brány na rámoch

Posuvné brány na rámoch je možné umiestniť na ktorúkoľvek stranu haly. V závislosti od miesta môžu byť až 8 m široké a 6 m vysoké

Podhľad proti kondenzácii vodných pár

Vyrobený z paropriepustného materiálu, zhromažďuje a odvádza vlhkosť vznikajúcu v dôsledku teplotného rozdielu vo vnútri a zvonku stanovej haly.

Jazdiareň pre kone vo vysokom štandarde

Nami ponúkané stanové haly majú mnohostranné využitie – výborne sa hodia ako jazdiarne pre kone alebo ako stajne. Dôležitým prvkom objektu, akým je jazdiareň, je zastrešenie – umožňuje ju využívať celoročne, aj počas nepriaznivých poveternostných podmienok. V nami ponúkaných halách, ktoré sú využívané ako jazdiarne pre kone, je možné vyčleniť samostatné miesta, ktoré budú slúžiť ako miesto na osedlanie alebo na kŕmenie.

Vyberte si jazdiareň od Namplan

Vďaka dlhoročným skúsenostiam v priemysle súvisiacom s halami garantujeme našim zákazníkom najvyšší štandard vykonania a predovšetkým bezpečnostné certifikáty, ktoré zabezpečia vhodné podmienky pre ľudí a kone využívajúce jazdiareň. Naše projekty sú založené na troch najdôležitejších aspektoch – veľká plocha, špecializovaná povrchová úprava ponúkaných produktov a vysoká životnosť.

Vďaka nim spĺňajú jazdiarne pre kone očakávania aj tých najnáročnejších zákazníkov.

Jazdiarne sú stavby, ktoré si vyžadujú špecifické úpravy, aby splnili svoj účel. Namplan umožňuje montáž stien s okenicami, transparentné pásy rozmerov zvolených zákazníkom, ako aj transparentné striešky. Vďaka tomu získava jazdiareň zaujímavý vizuálny efekt bez nutnosti inštalácie dodatočného osvetlenia (halogénového alebo LED). Jazdiarne môžu byť dodatočne vybavené posuvnými bránami na rámoch, ktoré je možné namontovať na ktorúkoľvek stranu konštrukcie – môžu mať šírku 8 metrov a výšku 6 metrov, čo Vám umožní voľný vstup a výstup z haly na koni. Nami ponúkané halové konštrukcie môžu byť navyše vybavené podhľadmi, ktoré účinne zabraňujú kondenzácii vody vo vnútri. Efektívne zbierajú vlhkosť nahromadenú vo vnútri a odvádzajú ju mimo halu. Použitie podhľadov dodatočne zlepšuje tepelnú izoláciu strechy. Spoločnosť Namplan veľmi dobre vie, aká dôležitá je pri tomto type konštrukcie správna cirkulácia vzduchu. Jazdiarne pre kone môžu byť vybavené aj ventilátormi, ktoré zaručia správnu cirkuláciu vzduchu (uzavreté, namontované pod hrebeňom).

Servis na najvyššej úrovni

Namplan ponúka svojim zákazníkom možnosť dodania objednaných hál pre jazdiarne, ako aj ich montáž na mieste určenom zákazníkom. Na naše haly pre jazdiarne pre kone sa vzťahuje záručný systém (predajný a popredajný) až 24 mesiacov.

Kontaktujte nás

Napište nebo zavolejte nám. Odpovíme na Vaše dotazy

Servicio.

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.