Zostaňte informovaní:

Zastrešenie klzísk

Spoločnosť Namplan sa zaoberá okrem iného aj prenájmom stanových hál na zastrešenie klzísk.
Ponúkame zastrešenia so šírkou 5 m, 10 m, 15 m, 20 m, 25 m a 30 m. Dĺžka hál je neobmedzená, možno ich zväčšiť o 5m moduly, napr. na 30 m, 35 m alebo 40 m.
Nosná konštrukcia je vyrobená z odolných hliníkových profilov spojených oceľovými vložkami. Výška haly v bočnej stene môže byť od 2,5 až do 8 m.

Kontaktuj nás:

tel. +48 662 324 385 Agnieszka Piechocińska
tel. +48 737 40 40 40 Agnieszka Ołenicz
tel. +48 606 676 678 Roman Kulczycki
sprzedaz@namplan.pl

Veľkosti hál klziská

Vybrané projekty zastrešenia klzísk

Pozrite si vybrané projekty stanových hál určených na zastrešenie klzísk

Najobľúbenejšie príslušenstvo pre haly pre klziská

Najčastejšie vyberané vybavenie do hál pre klziská

Snehové zosilnenia

Naše stanové haly je možné prispôsobiť akejkoľvek snehovej a veternej zóne. Vďaka špeciálnym výstužiam sú naše haly schopné odolať zaťaženiu až 200 kg/m2

Priehľadné steny

Zastrešenia klzísk môžu byť vybavené stenami s okenicami, priehľadnými pásmi akejkoľvek veľkosti ako aj priehľadnými strechami. Takéto riešenie poskytuje jedinečný efekt a dodatočné prirodzené osvetlenie stanu.

Zastrešenie klzísk od Namplan

Namplan ponúka svojim zákazníkom možnosť zastrešenia klzísk. Pri tomto type haly je mimoriadne dôležitá samotná konštrukcia, ktorá musí zvládnuť náročné poveternostné podmienky panujúce v zime – mínusové teploty a veľké množstvo snehu. V záujme spokojnosti našich zákazníkov a na zaistenie najvyššej úrovne bezpečnosti ponúka Namplan strechy klzísk najvyššej kvality. Vďaka našim dlhoročným skúsenostiam sme schopní garantovať plnú pomoc v oblasti poradenstva pri konštruovaniu zastrešenia. Našim zákazníkom poskytujeme možnosť dopravy ako aj montáže zastrešenia na uvedenom mieste.
Dbajte na primeranú úroveň bezpečnosti klziska
Namplan je najlepší výrobca stanových hál na trhu, preto nám záleží predovšetkým na vysokej úrovni ponúkaných produktov. Niekoľkoročné skúsenosti sú zárukou primeranej úrovne kvality a bezpečnosti. Konštrukcie zastrešenia ľadovej plochy vytvárame na základe troch najdôležitejších aspektov – vhodnej veľkosti haly, vysokej kvality spracovania s dôrazom na každý detail a zodpovedajúcej úrovne bezpečnosti.
Našim zákazníkom ponúkame zastrešenie ľadových plôch v mnohých rozmerových variantoch, aby sme halu čo najlepšie prispôsobili konkrétnej ľadovej ploche. Namplan v záujme o bezpečnosť spĺňa očakávania zákazníkov a prispôsobuje zastrešenie klzísk akejkoľvek snehovej zóne. Konštrukcie pre zastrešenie klziska sú vystužené hliníkovými profilmi. Vďaka tomu je možné spevniť celú konštrukciu tak, aby odolala zaťaženiu až 200 kg/m2. Zákazníci majú možnosť vybaviť zastrešenie klzísk priehľadnými stenami, stenami s oknami a priehľadnou strechou, ktoré sú vyrobené z materiálov s gramážou 680 g/m2. Transparentné prvky umožňujú zaujímavý vizuálny efekt. Ovplyvňujú aj prístup prirodzeného svetla do interiéru haly. Na želanie našich zákazníkov je možné inštalovať umelé osvetlenie (LED alebo halogénové).

Zastrešenie klzísk najvyššej kvality

Namplan ponúka produkty najvyššej kvality, ktoré spĺňajú všetky bezpečnostné normy. Naši špecialisti vďaka niekoľkoročným skúsenostiam odpovedia na všetky Vaše otázky, poradia aj s výberom správneho rozmeru a doplnkov na zastrešenie klzísk.
Pre zákazníkov v tuzemsku ponúkame dodatočnú možnosť dodania objednanej haly pod zastrešenie klziska a jej montáž na uvedenom mieste. Na nami ponúkané zastrešenie poskytujeme predajnú a popredajnú záruku až 24 mesiacov.

Kontaktujte nás

Napište nebo zavolejte nám. Odpovíme na Vaše dotazy

Servicio.

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.